inFirma.pl – wersja 3.7.0

Oddajemy kolejna wersję naszego systemu. Pełna listę zmian odnajdziesz w pomocy.

Pierwszy kontakt z systemem

Tym razem skupiliśmy się na naszych nowych klientach i pierwszym kontakcie z systemem CRM. Nasz system posiada bardzo wiele funkcjonalności, co naszych nowych klientów może nieco przytłoczyć. Co prawda w systemie posiadamy wiele informacji jak go używać, lecz mogły się one pojawiać zbyt często.

Dlatego wraz z tą aktualizacją okno „Czy wiesz, że?” jest wyświetlony podczas logowania do systemu. Eliminuje to niepotrzebne wyskakujące okno po zalogowaniu.

Ekran „Czy wiesz, że?” podczas logowania do systemu

Po zalogowaniu wprowadziliśmy nowy widżet „Pierwsze kroki”, gdzie na kilku ekranach przedstawiamy najważniejsze funkcjonalności systemu istotne z punktu widzenia nowego użytkownika.

Pierwsze kroki w systemie CRM inFirma.pl

Nowa historia działania

Zmodyfikowaliśmy również historię działań użytkowników systemu. Tak powstało nowoczesne i czytelne zestawienie operacji dokonanych w systemie. Jeżeli są potrzebne dodatkowe informacje można rozwinąć operację klikając przycisk „szczegóły”.

Nowa historia działania w systemie

Pozostałe zmiany

To nie jedyne zmiany. Uaktualniliśmy biblioteki systemu wprowadzając nieco odświeżony jego wygląd. Poprawiliśmy wykryte błędy oraz dodaliśmy możliwość powiązania klientów z maili dodatkowych.