CRM dla firm – łatwe zarządzanie kontaktami z klientami

Rozwinięta technologia pozwoliła na stworzenie programów typu CRM (ang. customer relationship management), które skutecznie usprawniają pracę przedsiębiorstw. Zastanawiasz się, czy Twoja firma potrzebuje programu tego typu? Odpowiedź brzmi: TAK! Dlaczego system informatyczny klasy CRM jest przydatny w firmie? Rozwiązanie w postaci CRM to nic innego jak zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem. Służy on do zarządzania relacjami i kontaktami z klientem, ale dzięki dodatkowym funkcjom może też ułatwiać rozplanowanie lub kontrolę zadań powierzanych pracownikom – CRM pozwala zatem na kompleksowe zarządzanie projektami. Ponadto program ten umożliwia szybkie ściąganie potrzebnych do analiz raportów. Systemy, których nadrzędnym zadaniem jest zarządzanie relacjami z klientami (CRM), są użyteczne dla każdej firmy – tej małej, nawet jednoosobowej, średniej oraz dużej.

CRM chmura – technologie działające online

Szczególnie funkcjonalna może okazać się chmura CRM. Program umożliwiający zarządzanie relacjami z klientami, funkcjonujący w chmurze, to narzędzie online (inaczej on-line), które ułatwia działanie przedsiębiorstw bez względu na to, w jakim miejscu i na jakim urządzeniu pojawia się potrzeba skorzystania z oprogramowania CRM – wystarczy tylko połączenie z Internetem. Jeżeli więc Twoja praca ma mobilny charakter, system typu CRM online idealnie sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie!

Program CRM online – bezpieczeństwo systemu

Korzystając z naszego systemu CRM online, możesz być spokojny o bezpieczeństwo przechowywanych danych. Te magazynowane są bowiem w pewnych serwerowniach polskiej firmy – Kei.pl. W przypadku naszego CRM – systemu działającego online – połączenia z serwerem są szyfrowane przy pomocy protokołu SSL. To sprawia, że nikt niepowołany nie dotrze do danych. Tworzone są ponadto kopie zapasowe, dzięki którym bezpieczeństwo zgromadzonych przez online CRM system informacji jeszcze się zwiększa.

Chmura CRM – korzystaj w dowolnym miejscu na świecie

Ponieważ nasz CRM dla firm funkcjonuje w chmurze, możesz mieć do niego dostęp z każdego miejsca, w którym istnieje możliwość połączenia z Internetem. Nieistotne jest, czy nastąpi ono z Twojego biura, domu, czy z hotelu na drugim końcu świata. CRM system online – chmura – jest przydatny także podczas spotkań z Klientami poza Twoją siedzibą. Ponadto nasza propozycja to wyjątkowo prosty CRM online. Wierzymy, że nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą.

Zintegrowane systemy informatyczne zarządzania przedsiębiorstwem – programy CRM dla różnych firm

Choć może się wydawać, że im większa jest liczba pracowników, tym mniejsza kontrola nad działaniem firmy, wcale nie musi tak być. Zintegrowany system informatyczny do zarządzania przedsiębiorstwem i relacjami z klientem, pod postacią naszego programu CRM online, jest odpowiedni dla wszystkich – małych, średnich i dużych firm. Przepływ informacji oraz ich archiwizacja mogą być dziś dostępne w zasadzie natychmiast, a także z uwzględnieniem każdego użytkownika, który mógłby być zainteresowany określonymi danymi, bez względu na liczbę osób. Takie możliwości dają zintegrowane systemy zarządzania w przedsiębiorstwie, w tym także system informatyczny klasy CRM, który proponujemy. Stworzony przez nas nowoczesny, polski system CRM usprawni działania związane z prowadzeniem firmy. Zarządzanie klientami z naszym programem staje się proste bez względu na to, czy CRM ma być przeznaczony do małej, średniej czy dużej firmy.

System zarządzania w przedsiębiorstwie – prosta obsługa, wiele możliwości

Proponowany przez nas system pracy CRM to narzędzie posiadające wiele różnych opcji, a przy tym wciąż bardzo intuicyjne, co jest szczególnie ważne dla wydajności pracowników, którzy otrzymują do niego dostęp. Oferujemy rozbudowany, a zarazem prosty w użyciu system CRM online. Nasze autorskie oprogramowanie może między innymi usprawnić dodawanie do niego danych i tworzenie bazy klientów (wystarczy np. wpisać NIP firmy, by formularz pobrał resztę jej danych z bazy Głównego Urzędu Statystycznego).

Zintegrowane informatyczne systemy zarządzania – możliwość optymalizacji

Również dowolne ustawienie kryteriów wyszukiwania oraz prostota tego procesu zasługują w przypadku naszego systemu CRM na docenienie. Usprawnienia, jakie zawarliśmy w działaniu naszego produktu, doskonale pokrywają się z wymaganiami klientów, którzy z niego korzystają. Możliwość optymalizacji pod indywidualne wymagania sprawia, że jest to rozwiązanie zarządzania działalnością dla firm reprezentujących bardzo wiele różnych gałęzi przemysłu. Jest to idealny, prosty program CRM dla małej firmy, choć będzie odpowiedni też dla dużych czy średnich przedsiębiorstw. Nasz CRM nie tylko wspiera i upraszcza kontakt z klientami (np. poprzez system przypomnień o konieczności przesłania stosownych informacji), ale również pozwala na archiwizację korespondencji, a także daje szybki dostęp do historii kontaktów oraz wprowadzonych w nich zmian.

Nasze oprogramowanie CRM współpracuje również z możliwościami:

System CRM, który stworzyliśmy, to zarówno bezpieczeństwo danych (szyfrowane połączenia z serwerem oraz kopie zapasowe), jak i usprawnienie organizacji pracy w firmie pod względem:

System CRM – jaka cena?

W naszej ofercie znajduje się tani system CRM. Zależało nam stworzeniu atrakcyjnej propozycji zarówno pod względem funkcjonalności oprogramowania, jak i opłat za korzystanie z niego. Tak powstał nasz CRM – system, którego cena jest na kieszeń każdego przedsiębiorcy. Szczegóły dotyczące płatności znajdziesz w zakładce CENNIK.

Zastanawiasz się, czy możliwy jest darmowy dostęp do CRM dla małej (i nie tylko) firmy? Owszem! Proponujemy darmowy okres testowy. Przez 14 dni Ty oraz dwoje pracowników możecie wypróbować działanie wszystkich możliwości naszego systemu CRM. Zapraszamy do skorzystania z okresu testowego oraz do nawiązania współpracy na dłużej.

Przeczytaj więcej na temat możliwości systemu

inFirma - system CRM online dla małych, średnich i dużych firm
Copyright 2011-2023