Referencje

NowaForma

Bardzo fajnie się pracuje z tym systemem. Pomimo mnogości funkcji nie czuję się zagubiona dzięki bardzo przejżystemu interfejsowi.

Przydatna jest możliwość przechowywania dokumentów na serwerze. Dzięki temu bez przeszkód mogę dokończyć projekt w domu - nawet jeżeli zapomnę pendrive`a.

Halina Grund
FotoAnia

Przypisywanie zadań sobie czy innym użytkownikom Infirmy sprawia, że nawet najdrobniejsze obowiązki nie umykają i zawsze są wykonywane w terminie. To znacznie ułatwia działalność firmy ale i kontrolę pracy.

kontakt@1stplace.pl

Z systemu CRM inFirma korzystamy od dwóch miesięcy i okazuje się w pełni realizować nasze oczekiwania. Przejście z prostych tabel excela do nieco bardziej skomplikowanego "tworu" okazało się bezbolesne i płynne, a co najważniejsze - zajęło niewiele czasu, ponieważ CRM inFirma jest intuicyjny i przejrzysty. Utrzymany w nowoczesnej i kolorowej, możliwej do spersonalizowania strukturze, nie tylko cieszy oko, ale także sprawia, że żadne zadanie temu oku nie umknie. Czytelne menu, wiele opcji i rewelacyjne rozwiązania dla sprzedawców, którzy pilnują terminów i kwot.

​Potencjał systemu ogromny, a nawet jeśli ktoś nie potrzebuje uruchamiania wszystkich możliwych funkcji, to może samodzielnie zmodyfikować​ system tak, aby widzieć tylko potrzebne sobie elementy.

Dodatkowo wysoce konkurencyjna cena, która bardzo zachęca.

Paulina Egierska, Sales Manager
Akonda

Jestem użytkownikiem systemu CRM inFirma.pl od blisko roku.
Bardzo sobie chwalę ten system, nie tylko dla zalet typowych dla systemów CRM, jak np. organizacja pracy z klientami, ale również dlatego że posiada on funkcję zarządzania finansami. Wystawianie faktur, kontrola przepływów gotówki i, co niespotykane, zarządzanie kosztami pozwala efektywniej prowadzić przedsiębiorstwo.

Sam system jest przejrzysty i intuicyjny w obsłudze - polecam.

Dominik Szulim
P2 Sp. z o.o.

System inFirma jest bardzo prosty w obsłudze. Kilka minut i każdy opanuje obsługę na swoje potrzeby. Posiada estetyczny wygląd, sprawnie działa na urządzeniach mobilnych oraz posiada integrację z pocztą dzięki czemu mamy wszystko w jednym miejscu.

Cena licencji jest bardzo atrakcyjna. W porównaniu do ofert konkurencji jest wręcz idealna.

Polecam

Piotr Bielak
Akme

Prowadzę firmę handlową i korzystam z CRM-a Infirma od kilku miesięcy. Jest to proste w obsłudze ale w pełni funkcjonalne narzędzie . Pozwala mi rejestrować wszelkie działania oraz kontakty jaki zostały wykonane u obecnych jak i potencjalnych klientów. W jednym miejscu zamieszczone są wszystkie działania oraz dokumenty , nawet zewnętrzne, jakie dla tego klienta zostały wystawione.

Nie wyobrażam sobie możliwości prowadzenia firmy handlowej bez takiego systemu jakim jest CRM Infirma. Najważniejsze zalety: online, możliwość pewnych modyfikacji systemu dla własnych potrzeb, import i eksport danych z i do pliku csv, szybkość działania, prostota obsługi, przejrzystość zebranych danych. Jak każdy system ma pewne niedoskonałości, ale przez wzorowy kontakt z twórcą systemu, są one w krótkim czasie poprawiane. Szczerze polecam.

Adam Szyszko
Mastergrupa

Dzięki systemowi Crm Infirma nasza firma uporządkowała relacje z klientami. Problemy z reklamacjami, niezałatwione sprawy, które frustrowały naszych klientów to już przeszłość.

Obecnie nie wyobrażam sobie funkcjonowania naszej firmy bez tego intuicyjnego systemu zarządzania relacjami z kontrahentami.

Marcin Ciesielski
Dimpart

System inFirma przypomina mi o wszystkich ważnych terminach. Przypomina o spotkaniach z Klientem, terminach płatności - bardzo przydatne

Nie wiedziałem, że system CRM może się tak bardzo przydać. Czuję, że znacznie wydajniej współpracujemy z Klientami

Marcin Chrapka
Security Partners

Wdrożenie systemu CRM pozytywnie wpłynęło na organizację wszelkich działań w naszej firmie. Polecam system inFirma.pl jako użyteczny i przyjazny dla użytkownika. Zawsze można liczyć na szybki kontakt i pomoc.

Jakub Stokłosa
inFirma - system CRM online
Copyright 2011-2017