Referencje

NowaForma

Bardzo fajnie się pracuje z tym systemem. Pomimo mnogości funkcji nie czuję się zagubiona dzięki bardzo przejżystemu interfejsowi.

Przydatna jest możliwość przechowywania dokumentów na serwerze. Dzięki temu bez przeszkód mogę dokończyć projekt w domu - nawet jeżeli zapomnę pendrive`a.

Halina Grund
Akme

Prowadzę firmę handlową i korzystam z CRM-a Infirma od kilku miesięcy. Jest to proste w obsłudze ale w pełni funkcjonalne narzędzie . Pozwala mi rejestrować wszelkie działania oraz kontakty jaki zostały wykonane u obecnych jak i potencjalnych klientów. W jednym miejscu zamieszczone są wszystkie działania oraz dokumenty , nawet zewnętrzne, jakie dla tego klienta zostały wystawione.

Nie wyobrażam sobie możliwości prowadzenia firmy handlowej bez takiego systemu jakim jest CRM Infirma. Najważniejsze zalety: online, możliwość pewnych modyfikacji systemu dla własnych potrzeb, import i eksport danych z i do pliku csv, szybkość działania, prostota obsługi, przejrzystość zebranych danych. Jak każdy system ma pewne niedoskonałości, ale przez wzorowy kontakt z twórcą systemu, są one w krótkim czasie poprawiane. Szczerze polecam.

Adam Szyszko
Security Partners

Wdrożenie systemu CRM pozytywnie wpłynęło na organizację wszelkich działań w naszej firmie. Polecam system inFirma.pl jako użyteczny i przyjazny dla użytkownika. Zawsze można liczyć na szybki kontakt i pomoc.

Jakub Stokłosa
Akonda

Jestem użytkownikiem systemu CRM inFirma.pl od blisko roku.
Bardzo sobie chwalę ten system, nie tylko dla zalet typowych dla systemów CRM, jak np. organizacja pracy z klientami, ale również dlatego że posiada on funkcję zarządzania finansami. Wystawianie faktur, kontrola przepływów gotówki i, co niespotykane, zarządzanie kosztami pozwala efektywniej prowadzić przedsiębiorstwo.

Sam system jest przejrzysty i intuicyjny w obsłudze - polecam.

Dominik Szulim
kontakt@1stplace.pl

Z systemu CRM inFirma korzystamy od dwóch miesięcy i okazuje się w pełni realizować nasze oczekiwania. Przejście z prostych tabel excela do nieco bardziej skomplikowanego "tworu" okazało się bezbolesne i płynne, a co najważniejsze - zajęło niewiele czasu, ponieważ CRM inFirma jest intuicyjny i przejrzysty. Utrzymany w nowoczesnej i kolorowej, możliwej do spersonalizowania strukturze, nie tylko cieszy oko, ale także sprawia, że żadne zadanie temu oku nie umknie. Czytelne menu, wiele opcji i rewelacyjne rozwiązania dla sprzedawców, którzy pilnują terminów i kwot.

​Potencjał systemu ogromny, a nawet jeśli ktoś nie potrzebuje uruchamiania wszystkich możliwych funkcji, to może samodzielnie zmodyfikować​ system tak, aby widzieć tylko potrzebne sobie elementy.

Dodatkowo wysoce konkurencyjna cena, która bardzo zachęca.

Paulina Egierska, Sales Manager
P2 Sp. z o.o.

System inFirma jest bardzo prosty w obsłudze. Kilka minut i każdy opanuje obsługę na swoje potrzeby. Posiada estetyczny wygląd, sprawnie działa na urządzeniach mobilnych oraz posiada integrację z pocztą dzięki czemu mamy wszystko w jednym miejscu.

Cena licencji jest bardzo atrakcyjna. W porównaniu do ofert konkurencji jest wręcz idealna.

Polecam

Piotr Bielak
Mastergrupa

Dzięki systemowi Crm Infirma nasza firma uporządkowała relacje z klientami. Problemy z reklamacjami, niezałatwione sprawy, które frustrowały naszych klientów to już przeszłość.

Obecnie nie wyobrażam sobie funkcjonowania naszej firmy bez tego intuicyjnego systemu zarządzania relacjami z kontrahentami.

Marcin Ciesielski
FotoAnia

Przypisywanie zadań sobie czy innym użytkownikom Infirmy sprawia, że nawet najdrobniejsze obowiązki nie umykają i zawsze są wykonywane w terminie. To znacznie ułatwia działalność firmy ale i kontrolę pracy.

Dimpart

System inFirma przypomina mi o wszystkich ważnych terminach. Przypomina o spotkaniach z Klientem, terminach płatności - bardzo przydatne

Nie wiedziałem, że system CRM może się tak bardzo przydać. Czuję, że znacznie wydajniej współpracujemy z Klientami

Marcin Chrapka
inFirma - system CRM online
Copyright 2011-2017