Referencje

P2 Sp. z o.o.

System inFirma jest bardzo prosty w obsłudze. Kilka minut i każdy opanuje obsługę na swoje potrzeby. Posiada estetyczny wygląd, sprawnie działa na urządzeniach mobilnych oraz posiada integrację z pocztą dzięki czemu mamy wszystko w jednym miejscu.

Cena licencji jest bardzo atrakcyjna. W porównaniu do ofert konkurencji jest wręcz idealna.

Polecam

Piotr Bielak
Online Media Planners Sp. z o.o

Z systemu inFirma korzystamy od 2014 roku, od początku istnienia naszej firmy. Decyzję o rozpoczęciu z korzystania z systemu podjęliśmy po zapoznaniu się z wersją demo inFirma oraz innych systemów. InFirma wg nas był najbardziej intuicyjny, prosty i przejrzysty, a zarazem wielofunkcyjnym systemem do zarządzania relacjami z klientem, monitorowania projektów jak również rozliczania ( fakturowania ). Spełniał i nadal spełnia nasze oczekiwania.

Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim ten system.

Wsparcie techniczne reaguje błyskawicznie, odpowiedź na maila nigdy nie trwała dłużej jak kilka godzin, większość spraw załatwiona jeszcze tego samego dnia.

Jeżeli ktoś szuka systemu, w którym chce zarządzać bazą klientów inFirma sprawdzi się w 100%.

W 2018 roku będziemy kontynuować pracę na tym systemie.

Michał Świcarz - Prezes Zarządu Online Media Planners
Mastergrupa

Dzięki systemowi Crm Infirma nasza firma uporządkowała relacje z klientami. Problemy z reklamacjami, niezałatwione sprawy, które frustrowały naszych klientów to już przeszłość.

Obecnie nie wyobrażam sobie funkcjonowania naszej firmy bez tego intuicyjnego systemu zarządzania relacjami z kontrahentami.

Marcin Ciesielski
NowaForma

Bardzo fajnie się pracuje z tym systemem. Pomimo mnogości funkcji nie czuję się zagubiona dzięki bardzo przejżystemu interfejsowi.

Przydatna jest możliwość przechowywania dokumentów na serwerze. Dzięki temu bez przeszkód mogę dokończyć projekt w domu - nawet jeżeli zapomnę pendrive`a.

Halina Grund
Akme

Prowadzę firmę handlową i korzystam z CRM-a Infirma od kilku miesięcy. Jest to proste w obsłudze ale w pełni funkcjonalne narzędzie . Pozwala mi rejestrować wszelkie działania oraz kontakty jaki zostały wykonane u obecnych jak i potencjalnych klientów. W jednym miejscu zamieszczone są wszystkie działania oraz dokumenty , nawet zewnętrzne, jakie dla tego klienta zostały wystawione.

Nie wyobrażam sobie możliwości prowadzenia firmy handlowej bez takiego systemu jakim jest CRM Infirma. Najważniejsze zalety: online, możliwość pewnych modyfikacji systemu dla własnych potrzeb, import i eksport danych z i do pliku csv, szybkość działania, prostota obsługi, przejrzystość zebranych danych. Jak każdy system ma pewne niedoskonałości, ale przez wzorowy kontakt z twórcą systemu, są one w krótkim czasie poprawiane. Szczerze polecam.

Adam Szyszko
Paktum Sp. z o.o.

inFirma jest bardzo praktycznym i przystępnym CRMem, zwłaszcza dla nowo powstałej firmy. Pozwala w sposób prosty wyskalować zapotrzebowanie pod względem ceny co dla działalności w początkowej fazie rozwoju jest bardzo ważne.
Duża funkcjonalność zapewnia użytkownikowi wszystkie niezbędne narzędzia do codziennej pracy i prowadzenia aktywnej sprzedaży.
Przed zastosowaniem inFirmy testowałem inne programy dostępne na Polskim rynku lecz albo były za drogie dla małego przedsiębiorstwa lub nie zapewniały odpowiedniej funkcjonalności.

Bartosz Wrąbel - Prezes zarządu
FotoAnia

Przypisywanie zadań sobie czy innym użytkownikom Infirmy sprawia, że nawet najdrobniejsze obowiązki nie umykają i zawsze są wykonywane w terminie. To znacznie ułatwia działalność firmy ale i kontrolę pracy.

MK Administrators

Program INFIRMA jest programem, który świetnie sprawdza się w małych firmach. Konstrukcja programu oraz jego obsługa jest czytelna, przyjazna. Interfejs użytkowania jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Program posiada wiele istotnych funkcji i jest elastyczny w dostosowaniu do potrzeb użytkownika. Uważam, że na chwilę obecną nie ma na rynku lepszego rozwiązania spełniającego wymagania CRM jak właśnie INFIRMA.

MK Administrators Sp. z o.o.
Dimpart

System inFirma przypomina mi o wszystkich ważnych terminach. Przypomina o spotkaniach z Klientem, terminach płatności - bardzo przydatne

Nie wiedziałem, że system CRM może się tak bardzo przydać. Czuję, że znacznie wydajniej współpracujemy z Klientami

Marcin Chrapka
Akonda

Jestem użytkownikiem systemu CRM inFirma.pl od blisko roku.
Bardzo sobie chwalę ten system, nie tylko dla zalet typowych dla systemów CRM, jak np. organizacja pracy z klientami, ale również dlatego że posiada on funkcję zarządzania finansami. Wystawianie faktur, kontrola przepływów gotówki i, co niespotykane, zarządzanie kosztami pozwala efektywniej prowadzić przedsiębiorstwo.

Sam system jest przejrzysty i intuicyjny w obsłudze - polecam.

Dominik Szulim
RM Motors

inFirma to bardzo wygodne narzędzie do pracy. Jakiekolwiek czynności związane z prowadzeniem firmy wykonuje się sprawnie, łatwo i komfortowo, poza tym wszystkie potrzebne dane czy narzędzia do pracy znajdują się w jednym miejscu.

RM Motors
Security Partners

Wdrożenie systemu CRM pozytywnie wpłynęło na organizację wszelkich działań w naszej firmie. Polecam system inFirma.pl jako użyteczny i przyjazny dla użytkownika. Zawsze można liczyć na szybki kontakt i pomoc.

Jakub Stokłosa
kontakt@1stplace.pl

Z systemu CRM inFirma korzystamy od dwóch miesięcy i okazuje się w pełni realizować nasze oczekiwania. Przejście z prostych tabel excela do nieco bardziej skomplikowanego "tworu" okazało się bezbolesne i płynne, a co najważniejsze - zajęło niewiele czasu, ponieważ CRM inFirma jest intuicyjny i przejrzysty. Utrzymany w nowoczesnej i kolorowej, możliwej do spersonalizowania strukturze, nie tylko cieszy oko, ale także sprawia, że żadne zadanie temu oku nie umknie. Czytelne menu, wiele opcji i rewelacyjne rozwiązania dla sprzedawców, którzy pilnują terminów i kwot.​Potencjał systemu ogromny, a nawet jeśli ktoś nie potrzebuje uruchamiania wszystkich możliwych funkcji, to może samodzielnie zmodyfikować​ system tak, aby widzieć tylko potrzebne sobie elementy.Dodatkowo wysoce konkurencyjna cena, która bardzo zachęca.

Paulina Egierska, Sales Manager 2
inFirma - system CRM online
Copyright 2011-2019