System CRM dla każdej branży

Dla kogo?

Kluczem do wysokiej funkcjonalności systemu CRM jest dostosowanie do potrzeb różnych branż. Właśnie takie uniwersalne oprogramowanie otrzymasz od nas! Oferowany przez nas CRM pomoże w prowadzeniu działań sprzedażowych, organizacji pracy zespołu oraz w zarządzaniu marketingiem w różnego rodzaju przedsiębiorstwach.

Nasz CRM jest świetnym rozwiązaniem m.in. dla firmy handlowej. W jaki sposób program CRM może być narzędziem stanowiącym ułatwienie dla handlowców? CRM sprzedażowy pozwala tworzyć bazy danych kontrahentów oraz – dzięki integracji ze skrzynką mailową – gwarantuje sprawny kontakt z nimi. Pozwala także na wgląd do historii sprzedażowej w dowolnym momencie. Takie opcje programu CRM usprawniają pracę, co pozwala skupić się na relacji z klientem, a to jest ważne dla każdego handlowca. Nasza propozycja CRM skierowana jest nie tylko do przedsiębiorstw stacjonarnych, czy przedstawicieli handlowych, ale także stanowi rozwiązanie w sprzedaży internetowej – jest idealna dla branży ecommerce.

Nasz CRM będzie narzędziem dobrym również dla małej lub dużej firmy usługowej. Co więcej, branża, w jakiej dane przedsiębiorstwo działa, może być zróżnicowana. Dzięki możliwości tworzenia baz danych oraz ułatwiania budowania relacji nasz CRM będzie odpowiedni zarówno dla kancelarii prawniczej, jak i dla firmy zajmującej się sprzedażą oraz montażem fotowoltaiki czy dla firmy budowlanej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by proponowany przez nas CRM przeznaczony był także dla optymalizacji działań firm związanych z branżą IT, np. deweloperów oprogramowania (programistów).

System CRM, który działa służy do obsługi sprzedaży oraz marketingu, może okazać się przydatny również dla firm szkoleniowych. Dzięki niemu bowiem można zbierać wszystkie informacje oraz dokumenty w jednym, bezpiecznym miejscu, co jest istotne właśnie dla takiego przedsiębiorstwa jak firma szkoleniowa.

Nasz CRM jest programem, który okazuje się przydatny także dla agencji reklamowej. Pozwala sprawnie zarządzać realizacją zleceń czy nawet większymi projektami, a to ułatwia organizację pracy wszystkich działających nad daną sprawą pracowników.

Trzeba pamiętać, że marketing w zarządzaniu przedsiębiorstwem jest bardzo istotny bez względu na dziedzinę danej działalności. Nasz system CRM pozwala uporządkować wiele kwestii związanych z prowadzeniem firmy, także w zakresie działań marketingowych. Jeśli nie jesteś pewien, czy nasz CRM sprawdzi się w przypadku Twojego biznesu, skontaktuj się z nami! Pamiętaj, że możemy uwzględnić indywidualne potrzeby podczas przygotowywania oprogramowania dla Twojej firmy.

inFirma – CRM dla agencji reklamowej, handlowców, programistów.
Copyright 2011-2023