Jak przekazać klientów między użytkownikami?

Informacja

Przekazując klientów nowemu użytkownikowi nadajesz jemu też pełne uprawnienia indywidualne do przekazanych klientów (jeżeli nie posiada on już pełnych uprawnień globalnych).

By przekazać wybranych lub wszystkich klientów między użytkownikami należy z menu głównego (Co to jest menu główne?) wybrać Użytkownicy (1) a następnie Przekaż klientów (2).

Pojawi się formularz składający się z dwóch kroków

Krok 1 - wybór użytkowników

Należy wybrać użytkownika, który przekazuje klientów (1) oraz użytkownika, który klientów otrzyma (2) i przejść do kroku kolejnego klikając Przejdź do kroku 2 (3)

Krok 2 - wybór klientów

Następnie trzeba wybrać klientów, których chcesz przekazać. Możesz wybrać wszystkich klientów, ale również możesz wybrać tylko część z nich.

Jeżeli wybierzesz drugą opcję pojawi się formularz z klientami prowadzonymi przez pierwszego użytkownika, gdzie możesz wybrać konkretnych klientów zaznaczając ich (1) lub skorzystając z opcji (2). Można również skorzystać z wyszukiwarki (Co to jest wyszukiwarka?) (3).

Informacja

Zmiana strony nie wpływa na wybranych klientów

Możesz również określić czy pierwszy użytkownik utraci uprawnienia do klientów, których prowadzenie utraci.

Informacja

Utrata uprawnień dotyczy tylko i wyłącznie uprawnień indywidualnych jeżeli użytkownik takie posiada. Nie wpływa to na uprawnienia globalne związane z klientami. Więcej na temat uprawnień globalnych i indywidualnych możesz przeczytać tutaj - Formularz uprawnień szczegółowych

Formularz należy zatwierdzić klikając w przycisk Zapisz zmiany